Всі скаргиОсвітаВикладач прогулює власні уроки у школі

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що у місцевій школі викладач залишає дітей самих під час навчального процесу та не пояснює матеріалу, натомість посилається на свою зайнятість на посаді завуча та проводить показові уроки, коли до школи хтось приходить.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“У Вінницькій обл, Тростянецького р-н, с. Глибочок вчителька не відвідує власні уроки у 1 му класі! А як і проявить милість появитись, матеріал пояснити не тямить. У класі 14 учнів, дітки всі дуже активні були у садочку, потенційні відмінники і лідери. Та вже через перші два місяці роботи вчительки першачки стали переляканими.

Оксана Іванівна дозволяє собі залишити діток на 3 уроки і піти по своїх справах, а вони сидять, як мишки і на запитання де вчителька кожному відповідають: ” Вийшла на хвилинку”. Тож як треба було їй “дресирувати” ? Якщо діти приходять не у шкільній формі (до речі, батьки згоди на форму не давали, адміністрація сама собі закон і правосуддя, вписали шк.ф. до статуту школи і вимагають виконання), то Вчителька викликає “порушників” на клас і красномовно принижує перед усіма.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Родина не може зареєструвати дитину за місцем проживання

Уроки не проводяться належно, у школі ПОКАЗУХА! Якщо в 1му класі 4 уроки, то перші два уроки вони тренуються до виступу дня учителя, інші два уроки їх відправляють, як кажуть, на бібліотечний урок, бо Оксані Іванівні треба відлучитись. Вчителька є ще й завуч у школі, цим вона пояснює свою часту відсутність біля дітей, каже, що зайнята сильно, крім того, їх багато і їй важко вгледіти за усіма і пояснити усім індивідуально матеріал. А між іншим, завуч не має права брати класне керівництво!!! Отримує зарплату 5тис гривень, а дітей батьки навчають вдома!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!