ІншеВсі скаргиДержавні органиВійни та підлість сусідів (продовження)

До “Електронної книги скарг України” знову звернувся Анатолій. Чоловік розвовідає про продовження історії з нахабними сусідами-корупціоерами, які тепер травлять тварин, спилюють чужі дерева та принижують чоловіка, щодня козиряючи своїми зв’язками і його безсилям проти них.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Я вже писав Вам листа стосовно моїх сусідів. Реакція була такою: прокуратура Миколаївського району надіслала мені відповідь 07. 12. 2015 №(16-57)-1574-вих .15 , де сказано “про результати розгляду звернення повідомити автора у передбачений законом строк ” Виконувач обов”язків прокурора В. М . Боднарчук”. Все?! Тому сусіди продовжують вести себе як вели. Вимагають, щоб я підписав їм документи на оформлення будинку, я відмовляюсь і вони знову погрожують і ображають, постійно очікують коло калітки свого двору і цькують собаку, собака та ніколи не прививалася і дуже агресивна, хоч і невелика. Спокійно пройти вулицею не можливо і не лише мені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’яний працівник у взуттєвій майстерні

Відмовляюсь я ставити свій підпис, тому що вони збудували гараж з усіма порушеннями і без всякого дозволу на те, та ще й залізли на мою територію, але це також не все, з іншої сторони садиби, де вони мешкають після смерті хазяйки вони вкрали частину території у дитячого садочку (!) та збудували дві капітальні споруди, поставили загорожу “придбану” у колгоспі, де вони працювали. Він голова колгоспу, вона бухгалтер. Так як в нас цей конфлікт є вже давно, я неодноразово звертавсь в селищну раду, в земельний відділ , звертавсь неодноразово до адміністрації та в міліцію, але коли приходили всі ці служби, Джулай ні разу не надав їм документів, пояснюючи тим, що вони (документи) знаходяться у судді Безусова, який тоді був на посаді.

Але як і хто надав дозвіл їм провести енерголінію три фази без проекту та без документів на будинок? Як можна підвезти газопостачання до даного об’єкту також без документації? Так як конфлікт став набирати нових обертів, я знову звернувся до селищної ради стосовно відчуждення землі у дитячого садочку Джулаями та звернувся вже до нового голови Миколаївської райдержадміністрації Вариводи. Варивода неначе пообіцяв розібратися, але все знову затягується і сусіди лише нахабніють, говорячи таке: ” з ким ти зв’язуєшся? Ми тебе посадимо і т. д….” Після моїх звернень сусіди отруїли мою собаку, полили чимось фруктові два дерева, які стали всихати, на вулиці підговорили когось, щоб ті впиляли дві молоді берізки!

Шановні журналісти, дуже прошу Вас, допоможіть, тому що в нас іде кругова порука і ніхто не може вплинути на сусідів. Влаштували “свого” синка до мцліції, там же працює два племінника, вони обоє (сусіди) працювали в райадміністрації, а може і досі працюють і ще в райадміністрації працює начальником фінвідділу дружина одного з пемінників! Все дійсно дуже зав’язано. Тому звертаюсь до Вас. Допоможіть. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!