Всі скаргиВиграв суд у “Муракамі” – спалили машину?

Із блогів: про війну жителів на Русанівці з рестораном “Муракамі”

Пише stepoviha в своєму ЖЖ. Ми перекладемо лист українською мовою, оригінал російською – можна почитати за посиланням.

Зі мною можна зв’язатися по e-mail:

Ресторанне беззаконня на Русанівці!

Прошу допомогти , це може статися з кожним!
Русанівська набережна одне з найулюбленіших місць відпочинку не тільки мешканців Русанівки, а й усіх киян. Прекрасний вид на правий берег, Дніпро, парк. Це місце облюбували не тільки матусі з колясками, а й бізнесмени, які відкривають у житлових будинках свої ресторани. Ця історія почалася в квітні 2013 року, коли мешканців будинку 10 по вулиці Русанівська, цілодобово став набридати звук перфоратора. Як виявилося –  це ресторан «Муракамі » розпочав ремонт на першому поверсі житлового будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Київські області підприємець підпалює сусідам хати, які заважають його бізнесу

Жителі неодноразово викликали міліцію, скаржилися на шум . Ремонтні роботи проводилися навіть у вихідні та святкові дні. Міліція не діяла. Роботи тривали, жителі зверталися до Київської міської адміністрації, ДАБК, СЕС, прокуратури Києва і т.д. Органами було зафіксовано, що дозвільна документація на реконструкцію біля ресторану відсутня. Через деякий час у квартирах, які знаходяться над рестораном «Муракамі» почали з’являтися тріщини.

Що було зафіксовано представниками з ЖРЕО -420 і складені відповідні акти. Був викликаний судовий експерт, який встановив, що були знесені несучі конструкції будинку, внаслідок чого і утворилися дані тріщини.

Неодноразово намагалися вирішити дану проблему з представниками ресторану «Муракамі ». Спочатку вони годували сніданками, обіцяли відновити і зробити ремонт, але в підсумку все перейшло в погрози « Типу, що ви хочете, з нами взагалі довго не живуть, серце не витримує!». Що також було зафіксовано міліцією. Одними погрозами справа не закінчилася. Був облитий зеленкою, автомобіль належить жителю, в чиїй квартирі пішли тріщини. Вирішили затулити рот порушника їхнього спокою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Робота на дому: як з Вас витягують останні гроші?

У підсумку були змушені, звернутися до суду, для захисту своїх прав та відшкодування збитків, які були нанесені рестораном «Муракамі ». Суд визнав, що ТОВ «Каре -Альянс », юридична особа яка володіє ресторанами «Муракамі », при виконанні реконструкції приміщень втрутилися в несучі конструкції будинку, що спричинило появу тріщин у квартирах.
І ось кульмінація, 30 жовтня 2013 о 3 годині ночі – підпалюють автомобіль, який належить жителю квартири який виграв суд. Висновки робіть самі…

 

murakami

Звертаюся також до всіх небайдужих людей, розішліть інформацію друзям і знайомим, що б надати цій справі розголосу. Так як боюся за своє життя і здоров’я своїх близьких. Нехай якомога більше людей дізнаються, як зараз «рішали» вирішують питання, людина звернулася до суду (витратив час і гроші), що б відстояти свої права, а вони підпалили машину.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!