Всі скаргиТовари та послугиВідркитий лист до “Еліт Даху”. Компанія, що бере аванс за одну послугу, а після нав’язує іншу

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Антон, який скаржиться на контору, яка спочатку прийняла одне замовлення, а отримавши аванс – нав’язала зовсім інше.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня, дороге керівництво Еліт Даху!

13 жовтня 2017 року я, Кравець Антон, замовив у Вас металочерепицю та її комплектуючі за замовленням № 11/10. На момент замовлення представниця компанії Наталія, пояснила мені, що німецька продукція є найкращою, є зміст заплатити за неї більше, і що вона єдина в якої вміст цинку 275 г/м2. Я погодився, залишив аванс і приступив до підготовки об’єкту під покрівлю. Я найняв робочих, розібрав старий дах і підготував стропильну систему під Ваш кровельний матеріал. Через 5 днів (точніше 18 жовтня) Наталія передзвонила мені, повідомивши про те, що даної продукції немає на складі та запропонувала іншу за ту саму ціну, яка за своїми технічними показниками є набагато гіршою, ніж та, яку замовляв спочатку. На що я не погодився, посилаючись на договір та вимагаючи ту саму якість, за яку я погодився переплатити.

Потім я зв’язався з менеджером компанії – Андрієм, який підтвердив, що я маю йти на компроміс і погоджуватись на низькоякісний матеріал, обвинувативши мене проблемним клієнтом, і що він не несе ніякої відповідальності переді мною.

Моя вимога – терміново повернути мій аванс і компенсувати мої витрати, пов’язані з некваліфікованою поведінкою Вашого персоналу”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!