ІншеВсі скаргиВідовідь прес-служби на лист читачки щодо умов проживання солдатів АТО

До “Електронної книги скарг України” надійшла відповідь на лист читачки Лариси, котра переконувала, що її чоловіка – бійця АТО змушують жити у жахливих умовах. Офіцер прес-служби 30-ої Окремої Механізованої Бригади Іван Бурдюг пояснює такі умови проживання військовослужбовців та переконує, що усе не так страшно, як описала дружина бійця.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Відповідаючи на скаргу громадянки Лариси від 17.03.2016 р. щодо умов проживання військовослужбовців на полігоні, слід зауважити, що переважну роль в цьому негативі відіграють погодні умови, з якими пов’язані і болото, і холод. А щодо електрики та туалетів, тут присутній один важливий момент – підрозділи частини приїхали на нове місце, тому одразу ж забезпечити належними умовами весь особовий склад просто фізично не було можливим. На сьогоднішній день усі військовослужбовці частини забезпечені всім необхідним: палатками для проживання, з дерев’яною підлогою в кожній, «буржуйками», дровами, гарячим харчуванням, медичною допомогою, польовою лазнею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитині-інваліду відмовляють у хороших викладачах через корупцію в управлінні

В наметовому містечку проведено освітлення та вимощено доріжки, організовано роботу нової пошти, мобільних магазинчиків. Відпустки надаються почергово всьому особовому складу, для того щоб не знижувати боєздатність підрозділу у зв’язку з складною політичною та воєнною ситуацією в Україні. Для наших військовослужбовців організовуються виїзди до міста Львів (нещодавно їздили на футбольний матч), приїзди різних музичних груп для забезпечення дозвілля. Хочемо звернутись до рідних та близьких військовослужбовців нашої частини з проханням поставитись з розумінням до всіх незручностей, з якими доводиться стикатися нашим захисникам. За два роки війни та реформ ЗСУ поступово рухаються до стандартів НАТО, але на все потрібен час. ЛИШАЄТЬСЯ ЛИШЕ ДОДАТИ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ВСЬОМУ ОСОБОВОМУ СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ЧАСТИНИ ЧИЇМИ РУКАМИ ВСЯ ЦЯ РОБОТА БУЛА ЗРОБЛЕНА!”

1458382963361250

1458383069649894

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!