ІншеВсі скаргиЖКГФінансиВідмова у наданні субсидії

До “Електронної книги скарг України” написав читач Володимир, котрий стверджує, що пенсіонерці незаконно відмовляють у наданні субсидії на опалення побутовими електроприладами.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Згідно положення про надання населенню субсидій затвердженого постановою КМУ №848 від 21.11.1995 р. із змінами та доповненнями від 05.08.2015 року. пункт.2 Якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого теплопостачання та населення для обігріву приміщень використовує побутові електроприлади, то для розрахунку субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи користування електропостачанням для індивідуального опалення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцзабез не вживає заходів для допомоги інваліду

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та акта обстеження стану зовнішніх і нутрішньобудинкових електромереж на їх відповідність вимогам нормативно-правових актів, проведених організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Громадянці (пенсіонерці, дитині війни)Шамрай Анастасії Андріївні с.Галка Роменський р-н Сумської області відмовляють в Роменскій Держадміністрації надати субсидію на опалення побутовими електроприборами та рекомендують звернутися в ПАТ “Сумиобленерго” щоб встановити електроопалювальну установку.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК