ІншеВсі скаргиВідмова у довідці про самостійне працевлаштування

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка стверджує, що в центрі зайнятості її сестрі відмовляють у довідці про самостійне працевлаштування. 

“Доброго дня. Моя сестра закінчила у 2015 році Рівненський медичний коледж, де навчалась на державній формі. По закінченню направлення на роботу їй не дали, а самостійно роботи незнайшла. Вирішила звернутися у центр зайнятості, для того, щоб підшукали підходящу роботу, а  там сказали, що оскільки навчалась на бюджеті, то потрібна довідка про можливість самостійного працевлаштування.

На слідуючий день поїхала у коледж, пояснила ситуацію, а там сказали, що такі довідки дають лише сиротам та інвалідам. Майже рік сиділа дома і без роботи і в центр зайнятості на облік не стала. Але  нещодавно їй запропонували роботу у Києві, медсестрою, але коли уже написала заяву на прийом, знову мова зайшла про цю саму довідку про можливість самостійного працевлаштування.

Уже тричі їздила у коледж, та все одно вказують на двері. Кажуть що можуть дати лише направлення на роботу, але лише у тому випадку коли сестра принесе відношення із лікарні, куди її беруть на роботу. Глухий кут виходить, допоможіть будь ласка. Дякую.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!