Всі скаргиГоловнеДержавні органиТранспортВідібрали права без пояснень: у Вінниці поскаржилися на поліцію

ЕКСУ ЕКСУ1 рік ago7201 min

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Павло із Вінниці. Він переконує, що поліція незаконно залишила його без права керування власною автівкою. Мовляв, без пояснень та документів вилучили посвідчення старого зразка.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня. Суть скарги: робота поліції Вінниці. 15.06.19р у мене було вилучено посвідчення водія за фактом підробки, мої права мені ніхто не пояснив, документів ніяких про вилучення також мені не дали. Тобто, таке може статись з будь-ким, у кого посвідчення водія старого зразка.

Поліція мене ігнорує, пояснити нічого не хоче, слідчий зі мною розмовляти теж не хоче. Тобто, мене лишили без права керування ТЗ без суду. Я вважаю, що поліція вчинила самосуд”, – розповів наш читач Павло.

 

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!