Всі скаргиМедицинаВід вакцини в дитини починається алергія

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її сину стало погано після щеплення вакционою від поліомієліту.

 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Прочитайте, будь ласка, про наш випадок і порадьте, де шукати винних? У понеділок, 2 листопада, нашому синочкові зробили друге щеплення від поліомієліту. Перше було зроблене в 2 місяці і пройшло без ускладнень, тобто ніякої побічної алергічної реакції не було.

Одразу після другого щеплення дитина стала неспокійна та капризна, плакала постійно, вночі погіршився сон. А на третій день, точніше, ввечері, десь біля 19-ї години, піднялась температура до 37 і 8 градусів, синок почав якось дивно покашлювати.

Ми подумали, що це горло його заболіло, але горло не було червоне. Десь біля 21-ї години ми його поклали спати, але через півгодини він прокинувся і почав сильно плакати і чухати ножки. Коли ми з чоловіком взяли його з ліжечка, побачили жах: просто на наших очах на ступневих частинах ніжок почали з’являтись гулі білого кольору завбільшки з половину волоського горіха, потім ці гулі розходилися і перетворювалися на пухлину. Ніжки набрякали так, що здавалось, шкіра зараз трісне!

Потім почала набркати половина верхньої губи і права щока. Це все відбувалося десь протягом 10 хвилин, поки ми збиралися до лікарні. В лікарні нам вкололи протиалергійні уколи, чергова лікарка поставилася до нас дуже чуйно та співчутливо. Поставила діагноз: гостра алергічна реакція, набряк Квінке та кропивниця. І сказала, що ми вчасно приїхали, бо пухлина могла дитину задушити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У дитсадок не пускають без щеплення»

Оскільки алергія на якісь харчові продукти відпадає, бо синочок їв протягом цих днів тільки звичні для нього продукти, нічого нового ми йому не давали, то алергія сталась тільки на вакцину. На наступний день зранку я пішла в медпункт, де нам робили прививку, і вимагала показати мені сертифікат лабораторного контролю на цю вакцину, дані про реєстрацію в Україні з наказом Мінохорони здоров’я. Сертифікат мені показали, навіть дали в руки, інших документів не було.

Ми з чоловіком звернулися до зав. дитячою поліклінікою м. Рогатина пані Василюк Олександри Миколаївни. Відповідний наказ вона нам показала, але сертифікату української лабораторної експертизи не було. Нам дали направлення до обласного імунолога Бенько Галини Степанівної. Причому сказали: Їдьте скоро, бо вона сьогодні якраз є на прийомі.

Відстань від Рогатина до Франківська 70 км. Ми взяли хвору дитину і поїхали. О 14:30 ми були під кабінетом пані Бенько, але він був зачинений. На табличці написано, що вона приймала тільки до 12:18 (так-так, саме 18-ти хвилин). У сусідньому кабінеті (пульмонолог) нам сказали, що вона вже пішла додому, бо прийом закінчився. На моє прохання дати нам її координати, бо приїхали з іншого міста з хворою дитиною, сказали, що вона поїхала в Київ! Потім все ж таки дали її візитку.

На дзвінок п. Бенько відповіла, сказала, що щойно приїхала з Києва, і порадила звернутися на консультацію в стаціонар. (Це ж треба – за дві години часу з’їздити з Франківська в Київ і повернутися!). По телефону поставила нам діагноз, що це алергія харчова, бо вакцина від поліомієліту не дає алергії (кому цікаво, може пошукати в Інтернеті, скільки діток постраждало від цієї вакцини, є навіть смертельні випадки, але, очевидно, обласному імунологу про це невідомо). А на моє запитання, чому на вакцину немає українського сертифікату, відповіла, що вони довіряють фірмі-виробнику і їм достатньо тільки їхнього сертифікату!

Я нічого не маю проти фірми-виробника, але ж при транспортуванні можуть статися різні випадки! Як можна наосліп брати все, що дають?! Це ж медичні препарати для дітей! В алергологічному відділенні обласної лікарні нас продовжували переконувати, що це не від щеплення і т.д..

Кортше, синочкові стало краще, і ми поїхали додому, так і не дізнавшись нічого конкретно. Зараз дитині пішло на покращення, але кажуть, що наслідки ще можуть проявлятися до 14 днів після вакцинації. У нас минуло тільки 5 днів. Кожен день просимо Бога,щоб не вилізли якісь нові ускладнення. І винних немає…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!