Всі скаргиЖКГВдвічі вищі тарифи на електроенергію у Херсонській області

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що жителі його будинку змушені сплачувати удвічі більше за електроенергію та не можуть оформити субсидію через невирішені питання із ЖЕКом та машзаводом, на балансі якого раніще знаходився будинок.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

” м. Берислав Херсонська обл. Нам, мешканцям будинку, колишнього гуртожитку, необхідна термінова допомога пресси, телебачення, юристів та можновладців. З 2012 року гуртожиток машинобудівного заводу передано на баланс міста, який і прийняла на баланс ЖЕК-1, але до сих пір нас позбавлено права користуватися найнижчим тарифом (будинок весь на ел. енергії) на електроенергію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Близько ста чоловік втратить роботу через рішення інвестора

ЖЕК рахунки не відкрила, сплачуємо за електроенергію на машзавод за тарифом підприємства, що вдвічі дорожче, та ще й не маємо можливості оформити житлову субсидію (машзавод відмовляється, бо дім буцімто передано на баланс до ЖЕК). Останні копійки люди сплачують за електроенергію. Місцеві представники влади четвертий рік грають нами в “футбол”. Спонукають нас до того, щоб ми організували своє ОСББ та ще й хочуть на баланс нашого ОСББ повісити трансформатор, який наші 30 квартир не в змозі будуть обслуговувати. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК