Всі скаргиВчителі Олевська втратили престиж

До «Електронної книги скарг України» написали працівники освіти з Олевська -це недалеко від Житомира, вони переконують, що їх бех поередеження залишили надбавки за престиж їхньої професії.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

«Профспілка працівників освіти Олевського району скаржиться на відділ освіти. районну державну адміністрацію, районну раду у зв’язку з порушенням конституційних прав вчителів району.

29 травня 2015 року, після свята останнього дзвінка освітяни отримали заробітну плату без 15% надбавки за престижність праці вчителя.

Без попередження, як це вимагає закон (погіршення умов праці), без узгодження з Профспікою і навіть без будь-яких пояснень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Який матиме вигляд кухня майбутнього від ІКЕА

Ми розцінюємо такий крок із сторони влади як дискримінацію праці вчителя.

Поки проходив навчально-виховний процес всі були престижні, пролунав останній дзвінок – престижність впала до 5%. Після запиту із сторони голови Профспілки керівник відділу освіти надав наказ про скорочення надбавки за престижність праці датовану 05.05 2915 р., після соціального діалогу із представниками виконавчої та місцевої влади отримали відповіль про те, що це були вимушені кроки через брак коштів освітньої субвенції.

Освітньою субвенціяєю Олевський район забезпечений. Про це неодноразово наголошував керівник відділу освіти.

У Бюджеті закладена виплата 20% надбавки за престижність праці вчителя.

Ми розуміємо те, що підвищилися ціни на комунальні платежі, енергоносії. Ми розуміємо і те, що індексація виплачувалася за рахунок субвенції. Ми не розуміємо лише те, чому до сьогодніщнього дня влада так і не звернулася до МО про недостатність коштів освітньої субвенції до кінця дня. Ми не розуміємо чому на заробітній платі вчителя виплачується індексація всім, хто працює в галузі освіти. Просимо Вас розглянути нашу скаргу і допомогти відновити престижність простого вчителя, який і б! ез цього сьогодні знаходиться у великій скруті.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!