Всі скаргиОсвітаВчитель привселюдно знущається з учня

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що вчитель привселюдно знущається зі свого учня.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“SOS!!! Врятуйте десятикласника, або Регіонал розбушувався.

Ось уже 2 місяці учень 10 класу Ядвіжук Д.П. не може відвідувати уроків математики та ЗВ у Великовікнинській ЗОШ 1-111 ст. Збаразького р-ну Тернопільської області через те, що вчитель Мельничук Олександр Миколаєвич (він же керівник гуртка патріотизму, в минулому за віросповіданням – хоризмат, тепер – баптист, косив від усіх мобілізацій) привселюдно, в автобусі, де їхали на виробниче навчання в смт. Вишневець всі старшокласники і вчителі, образив і познущався з учня, використавши брехню під бурний регіт учнів.

Цей учень має дуже хороше батьківське виховання та загострене почуття справедливості, належить до спецгрупи, і тепер батьки спродують господарство, щоб виїжджати, боячись за душевний стан дитини. Вчитель без відома класного керівника зібрав групу своїх людей і морально добив чесну віруючу сім’ю. Районний відділ освіти на заяву батьків зреагував, але «блати»  вчителя беруть своє.

Виникає питання: коли такі вчителі патріотизму на папері перестануть воювати з хворими дітьми, а будуть захищати наших дітей??? Потребуємо вашої допомоги,поки не пізно!!!

Небайдужі батьки”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!