ІншеВсі скаргиДержавні органиНа Донеччині ревнивець з двоствольної рушниці застрелив двох людей

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Євгенія, яка стверджує, що її батько вбив двох людей, але суд пом’якшив його вирок та залишив під домашнім арештом.

“Дуже гучна тема і що?

Ухвалою Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 28 квітня 2016 року, моєму бутькові Оніщуку Анатолію Анатолійовичу, 1966 року народження, підозрюваному у вчиненні злочину передбаченому ст.115 2 ч. п. 1 КК України, а саме у вбивстві двох осіб., змінено запобіжний захід з утримання під вартою на більш м’який у вигляді домашнього арешту.
Я по даній справі визнана потерпілою .

Злочин скоїний Оніщуком А. А. в алкогольному сп’янінні. Згідно матеріалів справи, Оніщук А. А. заздалегідь підготувався до злочину взявши з собою каністру з запалювальною сумішшю та 25 патронів до мисливської рушниці. Перед вбивством Оніщук А. А. спалив автомобіль, який належав колишній дружині, а потім холоднокровно розстріляв її, стріляючи з рушниці не менше чотирьох разів. Після вбивства моєї матері він знову перезарядив рушницю і двома пострілами вбив Якушева С. В. Другий постріл, Оніщук А. А. зробив у лежачого на землі Якушева С. В. в обличчя.

Після його затримання, слідчий суддя обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
28 квітня 2016 року, слідчий суддя при винесенні ухвали про зміну запобіжних заходів, зазначив, що прокурором фактично не доведені ті ризики, які вказані у частині першій ст. 177 КПК України, а отже суддя прийшов до висновку, що підозрюваному можливо змінити запобіжний захід.

Одним із ризиків, передбачених ст. 177 п. 1 КПК України є те, що підозрюваний може втекти від суду або органів досудового розслідування. Цей ризик для Оніщука А. А. є одним з головних. Міра покарання за ст. 115 2 ч. п. 1 КК України, передбачає не тільки тривалий термін позбавлення волі, але і довічне ув’язнення. Доказів провини Оніщук А. А. більш ніж достатньо, отже Оніщук А. А. зробить спробу втекти від правоохоронних органів. Поруч з місцем проживання Оніщук А. А. знаходиться зона АТО, всього в десяти – п’ятнадцяти кілометрах.

Відповідно до пункту 3 ст. 177 КПК України, одним із ризиків є те, що підозрюваний може впливати на потерпілого, свідка. Я вже вказувала є представником потерпілої Оніщук А. А. і на даний момент проживаю в селі Воздвиженка, де проживає і він. В одній з телефонних сварок він сказав: «Не змушуй брати гріх на душу, один я вже взяв». Особисто я це розцінюю, як загрозу, і це я вважаю, дозволило йому те, що його відпустили фактично на свободу. Адже навіть обираючи запобіжний захід у вигляді перебування вдома, суд дав Оніщуку А. А. можливість безперешкодно покидати місце знаходження з 6 ранку і до 18 годин вечора.

Також слідство не врахувало те, що під час і більше ніж пів години після вбивства у будинку знаходилася трирічна дитина, яка тепер панічно боїться крові. А що вона бачила чи чула залишається лише здогадуватися.”, – зазначила наша читачка.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!