ІншеВсі скаргиВбивство домашнього улюбленця на Запоріжжі

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що його домашнього улюбленця вбили невідомі двома пострілами. Пес був найкращим другом доньки, хто і навіщо це зробив родина не знає.

Ось його лист:

“Крик душі, наскільки є жорстокі люди, а точніше сказати нелюди! У м. Дніпрорудному (Запорізької області ) (на Дружбі) 28 березня була жорстоко вбита наша собака -два постріли (не вогнепальних) в область грудей і хребта, били на поразку. Алекс (кличка собаки) породи лабрадор 2,5 місяців найдобріший і лагідний пес був вірним другом і нянькою для моєї донечки у якої діагноз ДЦП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нерегульоване перехрестя біля держструктур

Це не чоловік позбавив дитину і нас, дорослих, вірного друга і члена сім’ї ( у кого є домашні улюбленці, той мене зрозуміє). Як тільки рука піднялася зробити таке, просто кощмар! Сьогодні собака, а завтра і людське життя. Поліція заяву прийняла. Талон-повідомлення №160, Василівського ВП ГУНП реєстр №2422.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК