ІншеВсі скаргиВбивство домашнього улюбленця на Запоріжжі

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що його домашнього улюбленця вбили невідомі двома пострілами. Пес був найкращим другом доньки, хто і навіщо це зробив родина не знає.

Ось його лист:

“Крик душі, наскільки є жорстокі люди, а точніше сказати нелюди! У м. Дніпрорудному (Запорізької області ) (на Дружбі) 28 березня була жорстоко вбита наша собака -два постріли (не вогнепальних) в область грудей і хребта, били на поразку. Алекс (кличка собаки) породи лабрадор 2,5 місяців найдобріший і лагідний пес був вірним другом і нянькою для моєї донечки у якої діагноз ДЦП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нерегульоване перехрестя біля держструктур

Це не чоловік позбавив дитину і нас, дорослих, вірного друга і члена сім’ї ( у кого є домашні улюбленці, той мене зрозуміє). Як тільки рука піднялася зробити таке, просто кощмар! Сьогодні собака, а завтра і людське життя. Поліція заяву прийняла. Талон-повідомлення №160, Василівського ВП ГУНП реєстр №2422.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!