ІншеВсі скаргиВбивства собак у Києві

До “Електронної книги скарг України” звернулись волонтери стурбовані рядом убивств безпритульних собак у Києві. За їх словами, вбиті тварини були із стерилізованих та приручених і не могли нікому нашкодити, том просять розібратись хто та навіщо займається цією брудною справою.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“З грудня місяця 2015 р. відбувається жорстоке вбивство неагресивних собак (в більшості кліпсованих, стерилізованих і соціалізованих) в мікрорайоні Бортничі (Дарницького району м. Києва). Останні вбивства сталися 21.01.2016. В цьому районі практично не залишилось соціалізованих собак, зате небезпечні з’являються регулярно (близькість приватного сектору та лісу). За даними волонтерів в цей же час такі “рейди” проходять і в інших районах (є данні по Нивкам на Туполева). Знищуючи собак на околицях міста ці придурки не розуміють, що залишають вулиці без захисту! Силами волонтерів собаки стерилізуються, прививаються і повертаються назад (часто передаються опікунам для подальшого догляду) для захисту території від здичавілих чи “гастролюючих” з приватного сектору собак. В більшості випадків повернуті назад собаки безпечні, а у випадку скарг від населення, повинні бути сповіщені в першу чергу волонтери і опікуни, АЛЕ НЕ СКОЄННЯ ВБИВСТВА ТВАРИН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курці у під’їзді житлового будинку 

Або це сплановані дії догхантерів (що мало ймовірно, так як їм потрібне не тільки вбивство, а і самопіар. Вбивати собак вночі на морозі в пром.зоні на околиці Києва, без фото і відео фіксації – не їх почерк), або це сплановані протизаконні дії комунальних підприємств, що відбуваються з мовчазної згоди виконавчої влади, що є порушенням ККУ (щонайменше ст.299).
Ймовірно все відбувається так: на будь-яку скаргу (частіше просто вигадану) ЖЕК визиває певні служби (а можливо наймає місцевих алконавтів), що займаються розкиданням отрути (начебто травлять щурів). Двірники дуже швидко все прибирають, щоб не можна було знайти трупи і не утилізує їх по технології. Всі скарги через різні органи направляються в Центр ідентифікації тварин, які нічого не роблять бо не мають ні ресурсів, ні повноважень, а заяви від волонтерів та небайдужих громадян в міліцію закриваються із-за відсутності доказів. І так в кожному районі Києва і постійно.

Немає тварин – немає проблем – дешево і сердито: грошей виділяти не потрібно, земельку теж під притулки можна не давати та щей догхантери “допомагають” (інакше чому відомі відморозки досі на свободі). А волонтери нехай працюють… Можливо вище наведений сценарії в чомусь і помилковий, але факти і ситуації з якими стикаються волонтери підтверджують саме таку версію (чи схожу з таким же сумним кінцем).
Тому волонтери Дарницького району (і не тільки) звертаються до всіх установ, організації, ЗМІ як України, так і ЄС з проханням найбільшого розголосу ситуації з жорстоким ставленням до тварин і злочинною бездіяльністю виконавчої влади.
Всі хто володіє достовірною інформацією (відео; фото; номера, марки, колір машин, детальний опис людей) стосовно масових злочинів, скоєних по відношенню до тварин в Києві (насамперед в Дарницькому районі) прохання направляти на адресу: animalshomeless@gmail.com для формування доказової бази та передачі прокуратурі та правозахисним організаціям України та ЄС.
З надією на вашу громадську свідомість. Волонтери.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!