Всі скаргиДержавні органиВасиль із Сум, каже, що він екс-СБУшник. Хоче помстистися за те, що об нього витерли ноги колеги

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, який стверджує, що раніше він працював в органах і працював під прикриттям. Але звинувативши у корупції вищі чини його запроторили до психлікарні, щоб його свідчення були маячнею. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я, Мартинюк Василь, нині дійсний пасіонарій Міжгародного Товариства Прав Людини (Українська Секція), посвідчення №3432, цим повідомленням вкотре свідчу наступне:

В 2012 році проти мене було сфабриковано кримінальну справу, звинувативши мене двічі в тероризмі. За браком доказів, фактично за відсутністю проведення слідчих дій прокурором було підписано звинувальний акт і суд виніс неправосудне рішення, запроторив мене на 227 днів до психіатричної лікарні.

Банальна помста прокурора, котрий, вступивши в злочинну змову з мером м. Нововолинська, вирішив таким чином зробити мене неосудним при наявності надуманого діагнозу, щоб приховати низку скоєнних злочинів.

Сам я за рішенням і наказом командування в 2009 році був втілений в ОЗУ м.Нововолинська і, відповідно, працював під прикриттям. В 2005 році 19 січня офіційно після перемовин став агентом СБУ. Оперативно-агентурне псевдо “Аміго”.

Працював по заяві громадянина К., котрий став жертвою нічних бандитських нападів на його будинок з демонстрацією і застосуванням вогнепальної зброї. Далі мені протягом восьми років вдалося самотужки провести низку розслідувань, де було виявлено низку злочинів скоєних правоохоронцями і органами місцевої влади.

Наркотранші і торгівля наркотою, наркопритони, пограбування, крадіжки, рейдерські захоплення будинків і адмінспоруд. Обіг фальшивих гривневих купюр. Підпільні точки виготовлення алкоголю і іншого краму. Земельні афери мера міста. Кражі з шахт тротилу і детонаторів. Перегон через кордон з Польщею викрадених в Польщі автомобілів. У всіх злочинах фігурують правоохоронні органи в купі з суддями, прокурорами, органами місцевого самоуправління.

Про всі злочини мною було інформовано керівництво держави і керівництво силових структур. Спрацювала система кругової поруки, котра і запроторила мене до спецмедзакладу з метою зробити мене неосудним, щоб оперативна інфа стала маячнею. Прошу в межах Вашої компетенції відреагувати на це повідомлення.

З належною повагою Василь Мартинюк 20.02.18р.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК