Всі скаргиТовари та послугиВартість на ціннику одна, по факту – інша: жінка обурив випадок у магазині в Чернівцях

Жителька Чернівців хотіла купити гумові рукавички в магазині. Однак коли підійшла на касу, виявилося, що потрібно заплатити за них дещо вищу ціну, ніж вказано на ціннику. Мовляв, їх просто не встигли змінити. Жінці відмовили в придбанні товару, а адміністрацію викликати відмовилися.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Талібова Сара, купуючи товар у магазині «Економ.Точка», що знаходиться у м. Чернівці (на вулиці Руська, 263) зіштовхнулася з наступним.

10-го березня 2019 мала на меті придбати гумові рукавиці за ціною вказаною на ціннику «15,97 грн». Підійшовши до каси, касир вимагала з мене «21 грн», що відрізняється від ціни, вказаної на ціннику, з чим я не погодилася. Адже згідно з ст.691 Цивільного кодексу України, покупець зобов’язаний оплатити товар за ціною, встановленою у договорі купівлі-продажу.
Отже, магазин зобов’язаний був продати товар за ціною, встановленою на ціннику або повернути кошти.
Захищаючи свої права, вказуючи законодавство, касир відповіла: «Я відповідаю за гроші, а не за цінники. За них відповідає хлопчик, який просто не встиг виставити ціну.  І в нього сьогодні вихідний» та відмовила взагалі мені в придбанні, що цілком суперечить чинному законодавству України. На моє прохання викликати адміністрацію касир відповіла: «У адміністрації вихідний».
Прошу розглянути мою скаргу і дати знати про подальші дії або ж заходи, вжиті щодо даної проблеми”, – написала Сара Талібова до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!