ІншеВсі скаргиВ Знам’янці чиновники не можуть допомогти отримати свої гроші людині з інвалідністю

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка скаржиться на те, що її спочатку змусили влаштуватися на роботу за одними умовами, а коли стала непотрібна – витурили не доплативши грошей. Але повернути свої кревні – їй не під силу. Чиновники змовилися. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я звертаюсь до вас, може ви зможете мені допомогти відновити справедливість, бо наразі вже опускаються руки. Моя розповідь про те, як неможливо, на жаль простій людині, без зв’язків в нашій Державі побороти кругову поруку. Ніякіх змін на краще не відбувається і довести правду дуже важко особливо в нашому провінційному місті, де всі пов’язані з залізницею, знають одне одного.

Я рік відпрацювала в БМЕУ пат “Укрзалізниця” Охоронцем без оформлення трудового договору, юрисконсульт пояснював, що це тимчасово – треба потерпіти, згодом візьмуть в штат, по 240 годин на місяць, із зарплатою нижче мінімального розміру, а згодом, в пенсійному довідалась, що я не рік відпрацювала, а значно менше.

Виконувала всі доручення, жодного зовуження за рік, цінувала роботу, бо дуже важко знайти іншу та ще інваліду з обмеженими фізичними навантаженнями. Але коли почали набирати людей в штат, на моє місце взяли знайомого, а мені пояснили, що попереджати не зобов’язані, так як я працювала за ЦПД , а на моє місце можуть взяти будь-кого, хоч і за гарні очі, що вони і зробили. Зіскаргою я вимушено звернулась до Держпраці в Кірвоградськой обл. та ДФС , щоб отримати хоч якусь дію мені знадобилось майже 3 місяці вони спромоглись на превірку, але лише за однин місяць, а не за рік.

Прислали мені припис, що встановлено порушення вимог ст 24 КЗпП України і приписали в подальшому дотримуватись цієї статті. Це як знущання! Згодом я таки змусила зверненями подати до суду, але вони мене даже не допустили до розгляду, бо не заявили не свідком, не потерпілою. Знову визнали порушення, але так як нікому не заподіянно шкоду – то немає і відповідальності, це при тому, що я наполягала про стягнення недоотриманої зарплати та обов’язкових платежів до бюджету. Змушена була звернутися до поліції.

З заявою про вчинення кримінального правопорушення ч.1 ст.172 КК України, грубе порушення угоди про працю ч.1 ст.173 . З 23 листопада 2017р. Відомості внесені до ЄРДР, досудове розслідування майже завершенно, зібрані докази, зроблена експертиза, але знову мені не вдається побороти кругову поруку. Як сказали мої попередні працедавці, “щоб я вже вгамувалась”, бо в мене нічого не вийде, вони зівсіма домовлятся. Я й сама це відчуваю і на свої очі бачила, як комфортно вони себе почували в суді.

На кожному кроці мені доводится долати їхній супротив, саботаж чи повну бездіяльність. За допомогою скласти позовну заяву, щоб нарешті передати діло до суду я звернулась до Знам’янського бюро правової допомоги ще 18.06 2018 року начальник Большаков Р.В. почав пояснювати, що я лише марную свій час та нерви, ну доб’юсь я якісь 3000 гривен, що у нас даже презедентів звільняють незаконно, це він про Януковича. Уявляєте? Я таки наполягла, але від цього нічого не змінилосься. Мене просто ігнорують, або ще гірше, знущаються! Я написала заяву на заміну адвоката .якого мені надали, бо час плине, а нічого не відбуваеться, крім зауваження, що я сама підписувала ці договора, значить погоджувалась, зразу підтвердив свою упередженність. Я змушена була їх підписувати, щоб отримати хоч якісь кошти бо на пенсію інваліда в 1 450 гривень вижити дуже важко, а закон порушувати керівництво БМЄУ-ніхто не змушував.

Призначений Адвокат Урсаленко Б.А. за весь час він лише сфотографував мною зібрані документи на телефон і все. Коли я звернулась з заявою, надати мені письмовий звіт про виконаня договору правової допомоги він звісно відмовився, заяву не взяв, бо зрозуміло що звітувати нічим, повна безкарна бездіяльність. Звернулась до начальника Большакова Р.В. він при мені почав пояснювати телефоном директору Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Руденко А.М. що сама не знаю, що я хочу скандальна баба адваката хочу замінити бо все мені не так, хоча він читав, що я за два місяця через бездіяльність наданого мені адвоката не отримала якісних консультацій і роз’яснень, він на жодну призначену зустріч не зявився, позовну
заяву на моє прохання так і не склав.

Я не можу зрозуміти в чому суть работи Держпраці, ДФС, безоплатної допомоги, якщо кожен на своєму місці не виявляє бажання допомогти, адекватно відреагувати на порушення”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК