Всі скаргиМедицинаВ Запоріжжі в державних клініках не лікують, а тишком направляють до приватних

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Віталій, який переконує, що замість того, щоб його лікувати, запорізькі медики направляють його туди, де медицина ніколи не була безкоштовною – в приватні клініки. Змова лікарів? 

“Я житель Запорожской области, получил колотую травму ноги. 5 дней назад обратился в Центральную районную больницу за оказанием помощи и получении прививки от столбняка.

Но мне ответили, что вакцин в Запорожье в больницах уже давно нет и отправили меня на платные анализы в частную клинику. На процедуру титр к антителам к столбняку, дав адрес, где можно купить за 800 грн. прививку.

У меня такой вопрос: неужели в государственных больницах уволили всех лаборантов и закрыли все лаборатории, что врачи сами направляют в частные клиники за бешеные деньги?

И, как быть на счет прививок – покупать за свои деньги, а если нет таких денег? Это какой-то геноцид населения Украины, куда мне обращаться за помощью?”, – написав наш читач.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!