Всі скаргиДержавні органиВ Запоріжжі рекетири відбирають підприємтсва погрожуючи зброєю

Найпопулярніші записи

Лист від читача нашого порталу. Для журналістів є контакт!

Останні події в Україні нагадують бандитські 90-ті. То розбивають машини, просто за те, що на них встановлені номери з Луганська, то невідомі вриваються в будинки звичайних людей, про що мовчать більшість ЗМІ.

Про зростання кількості бажаючих встановити в квартирі сигналізації заговорили і в Державній службі охорони. От і ще одна тривожна новина – на “Електронну книгу скарг України” написала Ольга, вона переконує, що в Запоріжжі на завод металургічної переробки металів увірвалися люди спортивної зовнішності і погрожуючи пістолетом запевнили персонал, що у них новий, чесно обраний президент. Оскільки наш ресурс – віртуальний місток між журналістами  і людьми, які постраждали – дамо контакт нижче.

ОСЬ ЛИСТ ВІД ОЛЬГИ: 

“Вчера 11.03 в 4 утра в городе Запорожье на территорию акционерного общества «Ферротрейдинг» ворвались около 30-ти вооруженных людей в масках характерной спортивной внешности, называя себя новыми хозяевами предприятия.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бойкот російських товарів. Чи може перемогти споживач? “

Охранников и сотрудников предприятия, работавших в ночную смену, под угрозой смерти заставили лечь на пол и связали. У всех отобрали мобильные телефоны, а у охраны еще и ключи от всех кабинетов. Нападавшие были вооружены пистолетами Макарова, помповыми ружьями, автоматами, дубинками и железными трубами.
Этим оружием они угрожали работниками. Охранников ставили на колени, тех, кто отказывались подчиняться, били по ногам и приставляли оружие к голове.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Yarchagumba: найдорожчий «продукт» в світі

Среди нападавших были также 2 человека, которые представились юристами и предъявили поддельные документы, а именно: протокол собрания, на котором якобы был выбран новый руководитель. В этих документах фигурировали днепропетровские компании, которые были зарегистрированы 2 месяца назад.

При этом хранитель ценных бумаг акционерного общества не выходит на связь уже несколько дней, весь реестр ценных бумаг, который находился у хранителя похищен неизвестными. На данный момент местонахождение хранителя ценных бумаг не известно, также есть подозрения, что хранителя уже нет в живых.
Нападавшие не гнушались и грабежом. У предприятия был похищен сервер с бухгалтерией предприятия, ноутбуки, компьютеры и другая офисная техника, а также материальные ценности и личные вещи сотрудников.

В качестве доказательства можем предоставить съемки камер видеонаблюдения. За дополнительной информацией просим обращаться по телефону: +38 050 322 89 73″

РЕКЕТ В ЧЕРНІГОВІ

Нещодавно (19,03,2014р) до своїх підписників звернувся співак Олександр Єгоров, який зараз працює продюсером на Чернігівській обласній теле-радіо компанії. У відео зверненні він запевнив, що невідомі увірвалися в кабінети голови телеканалу і змусили написати заяву про звільнення. Погрожуючи співробітникам ножами і гранатами. Міліції, щоб дібратися до місця злочину, не вистачило однієї доби – начебто, уточнюють адресу.

СТОЛИЧНІ РЕКЕТИРИ

Також варто відмітити, що столицею також набирають оберти відбирання підприємств. В центрі Києва на вулиці Московській 20! озброєних чоловіків у масках увірвалися у відділення Українського Бізнес Банку.

2.20 Молодики озброєні кийками, ножами, також помічений один автомат.За словами очевидців замість дверей вхід до банку був закритий листами фанери.На місці події перебуває 2 наряди міліції озброєні автоматами Калашникова. Правоохоронці перекрили вулицю Московську і поки що спостерігають.

2.38 Як повідомили правоохоронці, невідомі зараз пиляють вхід у сховище. За інформацією джерел у сховищі є значна сума грошей. Охорона банку заблокована на третьому поверсі будівлі. Під конролем людей у масках опинилися два поверхи.

2.49 Загарбники випустили одного з охоронців. Він розповів, що банда добре огранізована і озброєна пістолетами і автоматами. Охоронців роззброїли і закрили в окремому приміщенні. Охоронець підтвердив, що невідомі намагаються проникнути у сховище.

3.10 До правоохоронців біля відділення банку прибуло підкріплення – бійці “Титану”.

Невідомі в масках випустили решту охоронців – 5 осіб.

Останній зі звільнених з будівлі розповів, що перед тим як випустити, до нього підійшов чоловік в балаклаві і сказав, що вони не збираються грабувати банк, а лиш взяли його під охорону. Крім того, невідомий повідомив охоронцеві, що зброю, відібрану в охорони вони беруть під опис і повернуть в процесі переговорів. З ким і про що вестимуться переговори, молодик не повідомив.

Тим часом, і в Самообороні Майдану і в Правому секторі заперечують причетність своїх людей до захоплення банку.

Телефони Авакова, Наливайченка та інших керівників силових структур не відповідають.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieДУМКА: Столичные бизнесмены рассказывают, что сейчас есть и другая примета времени — в столицу вернулся рэкет, правда, очень своеобразный. «Раньше бандиты, прикрываясь именами из партии власти, отжимали бизнес — рестораны, гостиницы и т. д. А теперь обратная волна. Те, у кого отняли бизнес, нанимают охранные фирмы, которые маскируются под «Правый сектор», и идут забирать награбленное. Конечно, не безвозмездно. Либо люди с уголовным прошлым приходят и говорят — мол, у тебя бизнес отобрали, теперь мы тебе поможем его вернуть, ты нам должен столько-то. И попробуй не согласиться», — рассказал один столичный ресторатор. Понятно, что никто из них правоохранителям не жалуется.

3.58 Відбулися переговори представників Самооборони Майдану і чоловіків у масках. За результатами переговорів загарбники погодилися здатися і звільнити банк. До входу у будівлю підігнали автобус, який має їх забрати.

4.19 Невідомі, що захопили банк, здали зброю, відібрану в охорони і один автомат Калашникова. До будівлі під’їхало 10 бійців спецпідрозділу “Альфа”. Для виходу загарбників організовано коридор, однак люди з масках не поспішають виходити. Наразі переговори з ними веде один з правоохоронців.

5.06 Молодиків почали виводити  з банку. Усі спортивної статури в масках, декотрі в камуфляжі. Розмовляють з російським акцентом. На виході їх обшукують і забирають зброю. Вилучено не менше чотирьох автоматів Калашникова.

Український Бізнес Банк (раніше АБ “Донеччина”) відомий тим, що з 2003 року головою правління, президентом, а потім радником у ньому був колишній голова НБУ,  колишній перший віце-прем’єр Сергій Арбузов.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК