Всі скаргиГоловнеДержавні органиВ Хмельницькій області чоловіки виїхали на заробітки, і тут же зросла кількість пограбувань

Найпопулярніші записи

До “Елетронної книги скарг України” написав наш читач із Хмельницька, який скаржиться на поліцію, що, на його думку, саботує роботу. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хмельницька обл. м.Волочиськ. Повністю неконтрольований маштаб злочиності поліцією. Містом за останіх 8 місяців до сьогоднішнього дня кількість крадіжок вражаюча!

Протягом 8 місяців жодного результату. У ніч на 14.03.17, наприклад, обкрадено 7 гаражів на людських подвір’ях. Мешканці району Волочиська-1 у страху лягають і прокидаються. Поліція тільки приймає заявки і далі все, кінець. Жодних професійних дій і результату, жодної інформації і будь-яких заходів. Ніхто не бачить. Їм досі нічого не відомо.

Хоча самим мешканцям відомі лиця місцевих т.н. безробітних, які цілком можливо прямо причетні до скоєння цих злочинів і крадіжок. Ситуація на стільки напружена, що просто почнеться самосуд людський та попросту вбивства у боротьбі і захисті своєї власності від непрошених нічних гостей. Тоді розміри лиха і злочинів зростуть.

Людей втомили вибиті двері, вікна у домах, обкраденні автівки, гаражі, хліви, отруєнні пси по вулицях. І повторюсь жодного розкритого злочину і жодного затриманого злочинця за 8 місяців щотижневих крадіжок. Уся працьовита чоловіча частина людей від 20 до 50 років виїхала до Польщі.

Страх оселивя в домівках жінок з дітьми і стареньких батьків. А група молодих бовдурів і наркоманів тероризує увесь район. Покурити дурі їм коштує 300грн у день. Посидіти у барах навіть , нігде не працюючи, це є звичайним.

На жаль, зустрітись з Вами не зможу, бо перебуваю у Польщі. Але впевнений, що люди у тому районі підскажуть, покажуть і розкажут. У кожному магазинчику при дорозі ви усе почуєте. Приїдьте, задайте поліції одне питання, де вона? Чи вона в долі і замовляє сверла, одяг, магнітоли, гроші, буд.інструменти і т.д.?

Дякую і підтримайте людей якщо для Вас це цікаво і можливо.

Відверто кажучи, сам вже у такому стані що готовий  по приїзду вбивати злодіїв. Бо було обкрадено мій дім у грудні, на будову якого я власне тут працюю вже роками, а вчора обкрадено гараж батьківського подвіря, один з семи обкрадених за вчорашню ніч”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК