ІншеВсі скаргиВ Херсонській області стріляють в селян: 5 поранених

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, яка переконує, що в Херсонській області розгорнувся справжній дикий захід – стріляють в селян, лишень за те, що вони наближаються до чужої території приватного підприємця.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

«Звертаюсь до Вас, як уповноважена особа співвласників майна колишнього ксп ім. Горького Новотроїцького району Херсонської області (88чол)

Справа в тому, що нашим майном (мається на увазі 12 дощувальних машин “Фрегат”), згідно договору передачі користувалось ТОВ “Пуск” (юр.адреса М.Херсон, Антонівка,вул Бурназяна1) з 2004 року.1.05.15року закінчився договір. І виявилося, що наші фрегати – уже не наші.

ТОВ «ПУСК» на них уже й право власності оформило. Писала з червня місяця в прокуратуру району, на урядову гарячу лінію (вхідний №370-66-81).

На сьогоднішній день районна міліція, ніби-то займається цією справою. Але надії мало,тому що у керівництва ТОВ «ПУСК» – все купується. А у нас, селян, на це грошей немає.

Прошу допоможіть повернути наші 12 фрегатів – лист такого змісту  ми відправляли в усі  інстанції ще з 2015 року. Та на сьогоднішні й день ніяких висновків ніхто не зробив.

А ось у нас свавілля керівництва «ПУСК» триває. Так в 2015 році був  побитий тракторист, який приїзжав по дорозі загального користування поряд з полем, яке орендує «ПУСК». На заяву – районна міліція не зреагувала – справу закрили.

А ось 14.04.2016 року  керівник «Пуску» зовсім озвірів. Вранці з людьми в масках вивіз та побив охорону сусідніх підприємств. А після обіду – зненацька під’їхала машина  і начальник охорони  «ПУСКУ» разом з людьми в масках почали, без попередження, стріляти в людей: 5 чол поранених, один в тяжкому стані  -15.04.16р йому ампутували ногу. А  керівник говорить, що всіх перестріляє, хто хоч слово проти нього скаже. А що далі?

Та справа ще й втому, що сільський голова відкрито підтримує керівництво ТОВ «ПУСКу»

Контакт для журналістів: 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!