Всі скаргиОсвітаВ Херсоні за день до ЗНО змінили місця їхнього проведення

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Люба, яка переконує, що в Херсоні змінивши адреси для складання іспитів ЗНО – не попередили про це усіх батьків, принамні її так точно.

«На сьгоднішній день Херсонський регіональний центр змінює пункти тестування.

Діти випустили свої перепустки раніше, а сьогодні педагоги шкіл району та працівники відділу освіти просять переглянути випускників свої сторінки, тому що один учень, який зайшов на свою сторінку помітив, що змінилася адреса.

Шановні завтра ЗНО з української мови та літератури? Що Ви робите? В одному районі смт (Березанка) взагалі у дітей в перепустках стоїть адреса де взагалі не існує такого пункту тестування.

Адрес вказано такий: Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова

Адреса: проспект Героїв Сталінграду,9, Заводський  район міста, м. Миколаїв, Миколаївська область

Проспект такий у місті є, але він знаходиться в іншому районі. Зараз діти почали отримувати інші адреси. Взагалі Херсонський центр працює дуже погано! Все це можна перевірити?» – написала Люба.

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!