Всі скаргиДержавні органиЖКГВ Херсоні проблеми з фельдшерами

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на мед працівника.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

Доброго дня, хочу залишити вам анонімну скаргу на фельдшера з медицини невідкладних станів Станіславського пункту Білозерської СЕ(ш)мд, Херсонської області, Литвиненко Інну Павлівну.

Цей нахабний фельдшер під час обслуговування викликів грубіянить пацієнтам набагато старшим від неї, також може підняти руку на хвору бабусю та обізвати її не цензурними словами.

Цей фельдшер (Литвиненко І. П) зневажливо відноситься до колег по роботі, принижуючи їх. На зауваження начальства не зважає, не прислухується, та наважується нахабно брехати. В робочий кабінет під час своєї зміни, ввечері приводить незрозумілих чоловіків, які іноді залишаються ночувати з нею на роботі. Розповідає всім де вона була на виклику і що там робила. Зверніть увагу, це не поведінка фельдшера! Прошу прийняти міри!

Прошу залишитися анонімом, тому що ця особа (Литвиненко І. П.) неадекватна!”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!