Всі скаргиТовари та послугиВ Харкові закрили СТО, а через пару років воно знову воскресло і заважає мешканцям

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Харкова, які переконані, що виконавча служба не працює, як повинна. Маючи рішення про знесення СТО – нічого так і не зробили. 

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ

Контакт для журналістів: 

“Понад 10 років ми, мешканці буд.29 по вул. Полтавський шлях у м.Харкові, воюємо за закриття СТО, яке побудоване впритик до житлового аварійного будинку (1890 р.побудови). Зверталися до всіх органів власті, до суду та прокуратури Жовтневого р-ну та м.Харкова.

Мали навіть рішення про знесення приміщення, але виконавча служба не виконала рішення, а через деякий час суд Жовтневого р-ну та апеляційний суд м.Харкова поновив власницю в правах, не зважаючи на те, що жодного документу на будівництво та введення в експлуатацію не було і нема досі, що маємо відповіді від ДАБК (ГАСК).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дорога фантом. Або як приватизувати трасу

Ми навіть зверталися у 2011 (2012) році до редакції “Критичної точки”. І тільки після втручання журналістів СТО було закрите і три роки мали “тишу”.

Але нещодавно, з 9 грудня СТО знову почало працювати. Допоможіть, будь ласка, мешканцям нашого будинку добитися справедливого рішення!

З повагою, Топоркова А.Ю.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!