Всі скаргиДержавні органиВ Харківській області підприємці не виконують рішення суду

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач з Харківської області, який переконує, що його землю, яка належить йому за договором – банально не виконується рішення суду. 

“Я, Северін Микола Валерійовыч 1982 року народження живу в с. Устіновка Харьковской обл. Зачепиловского р-н, батько 5 дітей, меньшому 1.7 місяців.

Я звернувся до Вас за допомогою: Я заключав договір з ФОП “НЕРУШЕНКО,” на один рік, тому що в мене не було державного акту. Через деякий час я дізнаюся, що цей договір складено на 5 років, який я не підписував 22 червня 2011 року, тому що на то время в мене не було державного акту.

Державний акт я отримав 23 червня 2011. Я подав позов до суду за визнання договору недійсним. На 3 слуханні ми прийшли до мирової угоди, що я відкликаю свій позов, а ФОП “НЕРУШЕНКО,” віддає мою земельну ділянку 10.10.2015р на один рік раніше, ніж це передбачено договором.

В жовтні я роблю документацію на виділку в натурі земельної ділянки. Я восени і навесні її обробив і до мене не було ніяких питань з їхньої сторони. Потім 2 квітня 2016 року приносять повістку до суду за самозахват ціеї ж самої земельної ділянки.

2 рази витягували вони межові знаки, які були вкопані. Я звернувся до правоохороних органів. 11 квітня 2016 року ФОП, “НЕРУШЕНКО,” заїхала на мою ділянку та розпочала посівну кампанію. Суд у нас призначено на 15 квітня 2016 року і на це ВОНА не реагує! Мотивує тим, що не було ніякого суда і мирової угоди, яку вона підписала в суді в 2013 році! Допоможіть мені розібратися з цією корупцією”.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!