Всі скаргиТовари та послугиВ Васильківському кінотеатрі людей не впускають дивитися кіно, якщо у них в руках пакет

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Вікторія з Василькова. Вона переконує, що їй разо із подругою не продали квиток до кінотеатру із-за пакета в руках. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня, хочу донести до вас проблему, мабуть всіх кінотеатрів України. Прийшовши на сеанс фільму, купуючи квиток, співробітник кінотеатру “Дружба” (ТОВ “Смарагдові маєтки”) в місті Василькові Київської обл., побачивши білий пакет з магазину “Фуршет”, сказав, що зі своїм не можна.

Продовжуючи, пояснювати, що вони не мають права не пустити нас на сеанс зі своїм пакетом (навіть якщо там їжа), квиток він так нам і не дав.

Співробітник попросив нас вийти, зачинив двері, повернувся і зайшов в іншу кімнату, 5 хв ми просили відчинити, і книгу скарг.

Нарешті він нас пустив і сказав чекати якусь жіночку, яка повинна принести книгу скарг. Чекали ми хв 10. Дали нам книгу, залишили там скаргу, і пішли. Дуже шкода, що кіно так і не подивились, настрою немає, права порушені”, – написала жінка.

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!