Всі скаргиДержавні органиВ Тернополі могли сфабрикувати справу про вбивство і засудити не того

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ульяна, вона переконує, що її сина незаконно засудили до ув’язнення за вбвивство, якого він не скоював. Просить допомоги журналістів.

“Мене звати Ензовіт Ульяна Михайлівна, Тернопільська область місто Копичинці гусятинський район.

07.02.2017 року мій син Ензовіт Павло звернувся до прокуратури тернопільської із заявою про злочин, що відносно нього Якимець Роман не дав правовірні свідчення, що син вбив громадянина Сагайдака Д.Я та працівники міліції фальшували цю справу і далі фальшують, за яку його визнали і засудили на 10 років.

10.03.2017 за заяву мого сина було відкрите кримінальне провадження за слідчою Матіяк, мого сина не допитали не досліджували не допитували.

06.07.2017 року ми чисто випадково дізнались до 05.07.2015 вечером закрите кримінальне провадження, важаємо, що закриття справи є не законним порушення прав сина на об’єктивне і не упередження розслідування я, як Мати, прошу всіх журналістів і Вас провести журналістке розслідування!

Благаю вас, я вже не годна мовчати, якщо потрібно надати документи – ми надамо, мій син відбуває покарання в тюрмі вже 3 роки, благаю поможіть!”, – написала вона.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!