Всі скаргиЖКГВ Сумській області припинено газопостачання. Соціальна напруга зростає

До “Електронної книги скарг України” пише наша читачка Наталія. В її листі йдеться про припинення газопостачання в Сумській області.

Текст листа:

“09 червня 2017 року припинено газопостачання в селі Погожа Криниця та Заруддя Роменського району Сумської області. 27 червня 2017 року ще в декількох населених пунктах на Роменщині також буде припинено постачання блакитного палива. Мова йде за села Малі Бубни, Бацмани, Гаврилівка та Локня. Зокрема, в селі Локня люди не розуміють, чому стали заручниками такої нечуваної для сучасного світу і 21 століття ситуації! Зростає соціальна напруга. Жителі села не знають, як їм готувати їжу, обігрівати власні оселі взимку, адже, коли почнуть постачання газу ніхто сказати не може. У 2007 році люди власним коштом провели до своїх домівок блакитне паливо. Населення споживало 10 років газ українського, власного виробництва. А тепер їм його перекривають! що це за рішення, від яких страждає просте населення?!

Жоден відчизняний телеканал не забажав висвітлити цю нечувану проблему! ПРИПИНІТЬ ЦЕ СВАВІЛЛЯ!”

Контакти для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!