Всі скаргиДержавні органиВ Сумах водоканал виманює додаткову плату за пральні машини містян

“Міськводоканал м. Суми вимагає “оформляти” пральні машини жителів гуртожитку за адресою м.Суми, вул. Ковпака,14, бо на їхню думку вони підключені незаконно. Перепланувань будинку не здійснюємо.

Вимагають зібрати документи, заплатити за план проекту на підключення пральної машини (188 грн.), потім заплатити за підключення вже підключеної машини – 780 грн. І до цьго, платити за воду не 60 л на добу на людину, як платили раніше, а тепер платити 140 л на добу на людину, а якщо є душ, то платити 195 л на добу на людину.

Свої дії пояснюють тим, що в тому році гуртожиток не здійснив повірку лічильника. А сам Міськводоканал ставить різні перепони, щоб встановити лічильник на секцію (на 8 кімнат на поверсі).” – зазначили жителі гуртожитка.

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!