Всі скаргиЖКГВ Сумах кожен будинок отримує різні платіжки за комуналку

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Сергій, який ставить питання руба, чому йому доводиться платити в два рази більше за спожиту воду, ніж сусідам?

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я житель г. Сумы пер Красовицкого 5/87 Козлов Сергей Петрович получил квитанцию на оплату Сумытеплоэнерго за январь 2018 г в сумме 2922.8 грн что в два раза выше прошлого месяца.

Соседний дом за январь получил сумму оплаты в два раза меньше . У нас насчитали 45,17 грн метр кв. ,а соседи- 26грн. Обращение в Сумытеплоэнерго результатов не дало. Прошу проверить законность таких расчетов и сообщить: —могу ли я обращаться за получением субсидии в период зимы из за таких тарифов? —основание повышения тарифа на отопление ? —дайте письменный ответ для возможности его оспаривания. 14.02.2018 г.” – написав читач.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!