ІншеВсі скаргиГоловнеВ Сумах будівельники знущаються над жителями будинку. Витяжка із дому напроти – просто у квартиру

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Валерія, яка скаржиться на нахабних будівельників, що не зважають на мешканців. 2 місяці будуть під вікнами. Але коли побачила, що робітники почали виводити витяжку прямісінько їй під вікна – вона не витримала і почала дзовнити у всі дзвони. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Благаю! Терміново прошу Вашого втручання, бо жодне з наших звернень до компетентних органів нашого міста Суми не мали наслідків.

Не вплинув на ситуацію і репортаж з місця подій нашой телекомпанії СТС та запитання через “Відікон”. Конфлікт із будівельниками. Два місяці поспіль мешканцям будинку на вулиці Прокоф’єва, 50 заважає труба під вікнами, постійний шум від перфораторів та перерізаний кабель. Подробиці далі у сюжеті

Одна надія на силу Вашого впливу на ситуацію, що невпинно розвивається поряд з нашою домівкою. Щоб не бути багатослівними додаєм репортаж СТС.

 

 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК