Всі скаргиФінансиВ столиці з’явилися “міняли”

Майже у відкриту на столичному вокзалі міняють гроші, курс вище ніж в обміннику.

На київському вокзалі з’явилися міняли. Дві жіночки по черзі  пропонують поміняти або здати валюту приїзджим. Попри штраф майже в 800 гривень – це відбувається у відкриту, а поруч працюють міліціонери. Мабуть багато справ і їх вони не помічають.

Тільки за 15 хвилин, протягом яких журналіст спостерігав за дамочками, до них підішло 3-оє людей. І не дивно, адже курс, який пропонують в обмінниках, значно нижчий, за той, який пропонують вокзалівські міняли. На першому відео видно, як жінка тримає в руках купу грошей, рахує певну кількість, і віддає її іншій людині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЕЛІТНІ РАЙОНИ В ЦЕНТРІ КИЄВА. ЯК ЖИВУТЬ БАГАТІЇ?”

Відео: міняли київський вокзал

Нагадаємо, Національний банк України очікував від Верховної Ради прийняття законопроекту, який дозволив би залучати громадян до кримінальної відповідальності за спробу продати готівкові долари або євро на тіньовому ринку.

Відео: міняли на вокзалі

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!