Всі скаргиГоловнеДержавні органиВ столиці збій в системі. Через двійників наклали арешт на майно невинних

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка не може зрозуміти, чому вона вимушена терпіти незручності через проблеми інших людей? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Вітаю, шановна редакція та читаючі цю скаргу журналісти!

Хочу розповісти чи поскаржитись. В червні місяці звернулась до МРЕО, щоб продати машину, але мені видали Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, що в мене арешт мого рухомого майна, згідно мого ідентифікаційного коду, і я ніби проживаю в м. Києві та повинна оплатити комунальному підприєству борг.

В ході розслідування (написавши листи до Голосіївського суду та Голосіївської виконавчої служби) вислали мені копії рішення суду та постанови, де під моїм ідентифікаційним номером є жінка, в якої сходиться ім’я та по батькові, але вона 10.05.1928 року народження і проживає вона в м.Києві, а я проживаю в Херсонській області (про що свідчить довідка. Я неодноразово зверталась в податкову службу де вони перевіряли мій ідентифікаційний номер, але за мною і за цим номером нічого не зареєстровано, і задвоєння немає).

В даний час, зібравши купу доказів і листів, я була змушена подати до суду, але і там мені не можуть нічого зробити, так як мене змушують знайти ідентифікаційний номер цієї жінки. Я вже не знаю, куди мені треба звертатись і куди писати, щоб з мого ідентифікаційного номера знати арешт так як я невинна і змінювати номер мені податкова служба відмовляється.

Суд відбувався в 2014 році, засуджували всю сім’ю боржників, але звідки взяли і хто саме вніс мій код я ніяк не можу збагнути.

Депатамент теж відмовляється усунути помилку, але всі суди мені обходяться в “копійку” і часу вони забирають не мало, та ніхто нічого не вирішує. Чому за їхні помилки повинна платити я?

Я самостійно виховую доньку, ходжу на роботу і таке сталося, що не знаю куди звертатись за допомогою. Дякую Вам, але в мене дуже багато інформації і це стисло. Листи всі є. В даний момент відкрито суд, який відкладено в зв’язку з відпусткою судді, але ж знову в чому я винна?”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК