Всі скаргиГоловнеВ столичному соцстрасі знущаються над вагітними

Маніакальне хамство стало нормальною поведінкою в Правобережному відділенні соцстраху. Про це пишуть наші читачі. І, що взагалі в голові не вкладається – хамовиті працівники не звертають уваги на те, що перед ними вагітні клієнти. Так сталося з нашою читачкою.

«Я прийшла у відділення УВД ФССУ у Києві. Прийшла, щоб зробити те, що тільки вони мають робити – оформити допомогу по вагітності та пологах. Здавалося, що люди, які працюють з жінками в положенні мали б вивчити правила хорошого тону і спілкуватися як належить.

Спеціаліст одразу ж почала знущатися тільки-но я попросила дописати заяву-розрахунку , якої не вистачало в повному пакеті документів. Саркастичний тон, спроби тиснути емоційно – все це  сталося одразу ж після мого прохання. Тільки кинула, мовляв, шукайте на сайті: «мы тут ничего не дєлаєм». Якась мінімальна консультація у цих, вибачте, бюрократів взагалі відсутня – суцільний ідіотський і нікому не потрібний стрес. В якісь моменти здавалося, що вони просто отримують задоволення від такого спілкування. Я все одно наполягала, що мені потрібна допомога, на що, тільки уявіть одна з цих спеціалісток заявила, що «нанімайтє чєловєка». Потім почала ще вимагати якісь вигадані документи.

Загалом, просто я зрозуміла, що з ними спілкуватися неможливо. Попросила прізвища – не дали. Намагалася знайти прізвище керівника – не дали. Тепер от на сайті бачу, що є такий Олександр Вікторович Наріжний, керівник,  а також його заступник Іван Ярославович Крупій я звертаюся до вас, щоб ви вгамували своїх навіжених співробітниць і навчили правилам ділового спілкування, а надто, якщо ви заявляєте, що держава у нас в смартфоні. Поки що держава у нас в маніакально хворих головах цих людей, які тільки і вишукують можливості як спаскудити сервіс та настрій клієнтам», – написала наша читачка.

Звертаємося до керівників, щоб з винними провели виховні бесіди.

Примітно, що це не перший негативний відгук саме на поведінку місцевих чинуш.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!