Всі скаргиОсвітаВ столичному садочку “Щасливий” не раді багатодітним мамам. Відмовляють і не беруть дітей

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анна, яка скаржиться, що її дитинку не беруть до садочка і навіть той аргумент, що вона багатодітна мати – не аргумент для вихователів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“З чоловіком ходили до дит.садка написати заяву, щоб прийняли нашу дитину до закладу, в чому нам було відмовлено в устній грубій формі.

Завідувачка Валентина Степанівна поводилася нечемно, нагло, грубо вела себе похамськи! На наше прохання прийняти заяву від нас відповіла, що не буде і не хоче і їй все одно, що ми хочемо.

Я багатодітна мама, на це вона відповіла, що для неї льготи і закони не існують. Так як я багатодітна мою дитину повинні першочергово зарахувати, але для цієї завідувачки закони не діють! Садок знаходиться в ЖК Щасливому, Києвосвятошинському районі С.Петропавлівська Борщагівка по вул.Соборна. Садок “Щасливий”.

Зверталися до сільради написали скаргу на завідувачку, будемо чекати відповідь”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!