Всі скаргиОсвітаВ столичному НУБіП вимагають перезаключити договори зі студентами, щоб ті платили на 40% більше

Одразу дві скарги на університет НУБіП надійшло до “Електронної книги скарг України” від студентів, що скаржаться, на підвищення цін. За їхніми словами, їх просто змушують підписати договір про збільшення оплати за навчання.

ОСЬ ЇХНІ ЛИСТИ:

«Доброго дня. Дуже потрібна ваша допомога, тому що В НУБіП України, незаконно змушують  підписувати договір, про збільшення оплати за навчання! На це у керівництва немає жодних законних підстав, лише залякування відрахуванням! Таким чином, керівництво планує заробити на студентах більше 1 млн. гривень.

Студенти не можуть просто скорятись перед забаганками керівництва, адже не кожен має можливість оплачувати набагато більшу ціну контракту, який, повторюсь, НЕЗАКОННО, намагаються нам “підсунути”!», – написав студент, який назвався Михайлом.

Контакт для журналістів:

«Прошу обратить внимание на неожиданное повышение платы за учебу в национальном университете биоресурсов и природопользования украины (НУБИП). Поступили на магистратуру, проучились год, осталось еще один, а нам говорят – расторгать договор и перезаключать новый, в котором цена выросла на 40%!

Что за беспредел и вобще, что это за новости про расторг договора который был составлен на 2 года (на период учебы магистра)?», – зазначила студентка, що назвалася Ганною.

Контакт для журналістів:

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!