Всі скаргиТовари та послугиВ столичному Еко-маркеті помітили тарганів на полицях

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка скаржиться на столичний Еко-маркет, який не хоче чути своїх клієнтів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Постійно користуюсь послугами супермаркету Еко-маркет, оскільки це найближча торгова точка біля мого місця проживання. Вже не вперше являюсь свідком антисанітарних умов в торговому залі. Овочевий відділ пропонує покупцям продукти низької якості і не першої свіжості.

Над овочами і фруктами (особливо в теплу пору року) літають дрозофіли, харчуючись надгнившими та вчасно не перебраними плодами.

Сьогодні, 31.01.2019р. вкотре спостерігала, як на продуктах харчування сидять ТАРГАНИ!

Намагаючись зважити товар, я відсахнулась від ваги, тому що звідти почали розбігатися руді гіганти-шкідники. Це огидно! Я вирішила покликати керуючого супермаркетом. На моє запитання до персоналу (продавець м’ясного відділу) “Де можна знайти керуючого?” я отримала відповідь “А нашо?”. Пояснивши своє обурення від побаченого, отримала чергове спростування від співробітниці “І шо? Дома тоже таракани бігають”. Довелось писати скаргу в книгу відгуків і пропозицій.

ЧИАЙТЕ ТАКОЖ: “СТОЛИЧНІ БУДИНКИ ТОНУТЬ, КАПАЄ З ЛАМОЧОК(відео)

Свідком конфліктної ситуації окрім співробітників супермаркету була жінка, яка також являється постійним покупцем супермаркету. Вона звернулась до мене з повідомленням і проханням дописати до моєї скарги показання про те, як вона на власні очі в молочному відділі цього ж супермаркету бачила живу і жваву мишу.

Я відхилила її прохання, пояснивши, що не можу свідчити від її імені і запропонувавши їй особисто написати скаргу, на що вона відповіла “я скаржитись не можу, вона (працівниця м’ясного відділу) моя сусідка.”
Адреса горе-супермаркету м. Київ, вул. Полковника Потєхіна, 12.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У “Форі” продають прострочені продукти

Я буду скаржитись на безлад та антисанітарію доти, доки реакцією на мої скарги буде не допис у книзі відгуків “дякуємо, Ваша скарга буде розглянута”, а чистота і порядок.”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК