Всі скаргиГоловнеТовари та послугиВ столичній хімчистці “УН МОМЕНТО” зіпсували дорогу куртку і зателефонували, щоб…

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Віктор, який скаржиться на мережу хімчисток, що познущалися з його речі, а потім вирішили сказати, те, що його найбільше обурило.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Прошу розглянути мою скаргу на ТОВ “УН МОМЕНТО” (Unmomento), зареєстрованої за адресою 01133, м. Київ, Печерський район, бульв. Л. Українки, 21, під керівництвом Юлдашевої Світлани Миколаївни (1963 р.н.), що проживає в м. Київ.

Зимову пухову куртку білого кольору Tommy Hilfiger, вартістю 12 350 грн. здали в чистку 31 серпня 2018 року. Куртка куплена взимку 2018 року, через білий колір були трохи затерті рукави і кишені. Через два місяці, 10 вересня 2018 р., особа на ім`я Овчаренко Тетяна Анатоліївна зателефонувала з номера 067 217 38 90, заступник директора, та повідомила про те, що куртка зіпсована, до використання і носінню не підлягає, але хімчистка не вбачає в тому своєї вини.

Без узгодження з власником зняли всі заклепки, розпороли нашивки. Зіпсували тканину намагаючись видалити сліди хімікатів.

У підсумку мені завдано збитків в розмірі вартості виробу, який заперечує хімчистка. Прошу допомогти в цій ситуації”, – написала він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!