Всі скаргиМедицинаВ столичній аптеці почали збирати чайові з клієнтів (ФОТО)

Навіть звичайна “Аптека” стає можливістю заробити грошей, і, необхідність платити зарплату своїм працівникам з накрутки товару – відпаде, якщо прямо в чек включити “чайові”.

Про подібну “послугу” написала киянка Анна Бабич на своїй сторінці Фейсбук. На фото можна побачити, що як і в ресторанах, так і в аптеці запровадили окремий пункт: “Обслуговування”.

43633_qiI3Z4uPt3xQ_w_650-chek-splata

Адміністрація аптеки пояснила запровадження системи чайових – відсутністю коштів для оплати праці працівникам установи та наголосила, що реалізує ліки за гуртовими цінами, тобто жодної націнки – в їхньому закладі не існує. Правда, сама ж ініціаторка сварки – Ганна Бабич запевняє, що вартість ліків в аптеці не є нижчою, ніж в інших аптеках.

Також Ганна Бабич запевняє, що адміністрація аптеки її запевнила, мовляв, всіх покупців мали б повідомити про введення платні за обслуговування. Правда жодний Закон України подібне не регламентує, тому, хто саме мав би це зробити –  залишається невідомим.

“Виходить, що зарплатня для фармацевтів в апетці ТОВ “Данунц” –  не погана.  За мінімальними підрахунками, якщо аптеку відвідуватимуть  на день з подібним чеком тридцять разів, а неодмінно подібних покупців більше, фармацевт в аптеці за місяць роботи отримає приблизно – щонайменше 7 тисяч гривень. Але, буває, що відвідувачів не буває взагалі – тоді як?”, – резюмують в мережі.

Фото: Ганна Бабич

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!