Всі скаргиВ США водії Uber подали в суд на компанію

Водії Uber в 48 штатах США подали колективний позов до компанії. Про це 2 травня повідомляє Techcrunch.

У позові, зареєстрованому в Чикаго, водії вимагають від компанії оформляти їх як штатних співробітників, а не як незалежних підрядників. Крім цього, позивачі вважають, що Uber повинен виплачувати їм понаднормові, а також компенсувати додаткові витрати.

В середині квітня Uber уклав досудову угоду з водіями Каліфорнії та Массачусетса, раніше подавали аналогічний позов. В обмін на його відгук компанія погодилася на одноразову виплату $84 млн на користь 385 тисяч позивачів і виплати додаткових $16 млн в разі, якщо капіталізація компанії через рік після IPO буде в півтора рази перевищувати ринкову оцінку кінця 2015 року.

Після укладення угоди з каліфорнійськими та Массачусетськими водіями Uber також опублікувала на сайті правила, відповідно до яких водії можуть бути відключені від системи – раніше компанія могла робити це без пояснення причин.

Сервіс Uber було створено в 2009 році і наразі він працює в 57 країнах світу. Він дозволяє здійснити пошук та виклик таксі чи приватних водіїв, відстежити переміщення машини та оплатити поїздку за допомогою мобільного додатку.

Раніше компанія виявлала інтерес до Києва, але так і не дійшла до відкриття офісу, про який роздмухували чутки в мережі.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!