Всі скаргиОсвітаВ Софіївській Борщагівці відсутні місця в садочках. Люди питають, а що ж робити їм в такому випадку?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на обмежену кількість місьць в дитячих садочках їхнього села. Усі чиновники та працівники, немов змовилися. Але ж це не вирішує проблеми. Що робити, коли дітей не приймають до садочка, запитує вона у журналістів? 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Завідуюча – Бог.
Прошу журналістів допомогти мені добитися справедливості. Справа в тому, що моєму малолітньому синові відмовили у ЗАКОННОМУ праві отримувати дошкільну освіту. Завідуюча дитячого садочку “Щаслива країна”, що знаходиться за адресою Києво-Святошинський район село Софіївська Борщагівка вул. Яблунева 7Б Ванзуряк Євгенія Миколаївна відмовляє моєму сину Парно Тимофію Платоновичу у прийнятті в садочок.

Син досяг трирічного віку і зареєстрований за адресою с. Софіївська Борщагівка вул.Щаслива буд.61 кв.44 ( що є мікрорайоном садка “Щаслива країна”). Я Парно Світлана Юріївна працююча мама, офіційно працевлаштована і сплачую податки у бюджет села Софіївська Борщагівка. А садок “Щаслива країна” є комунальним підприємством і утримується за рахунок коштів сільського бюджету(за рахунок таких платників податків як я). То чому ж моя дитина не має права на місце в садку? Хочу зазначити, що електронної черги до даного садочка не існує. За яким принципом завідуюча набирає вихованців не зрозуміло. Садочок відвідують діти, мами яких не працюють взагалі і могли б доглядати своїх діток самостійно вдома. А ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦЮЮЧИХ МАМ МІСЦЯ НЕМАЄ!

Я зверталася до голови сільської ради села Софіївська Борщагівка Кудрика О.Т.із проханням вплинути на завідуючу Ванзуряк Євгенію Миколаївну, адже комунальне підприємство заклад дошкільної освіти( ясла садок)”Щаслива країна” підпорядковується безпосередньо Софіївська Борщагівській сільській раді. Але Кудрик О.Т.запевнив мене, що не має впливу на свою підлеглу.

Зверталася у відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області. Отримала письмову відповідь про те, що у даному садочку немає вільних місць.

Але як же тоді знайшлися місця для діток, мами яких не працюють??? А ще діти, які не зареєстровані у нашому мікрорайоні….
ВИХОДИТЬ, ЩО ЗАВІДУЮЧА САДОЧКА – ЦЕ БОГ, ВОНА НЕДОСЛУХАЄТЬСЯ НІ ДО КОГО, І НІХТО НЕ МАЄ НА НЕЇ ВПЛИВУ!!!!ДИВИНА
Також зверталася у Києво-Святошинську Прокуратуру Київської області, але отримала відповідь про те, що моя справа не в межах їх компетенції.
Фото відповідей із цих організацій додаю.
ПРОШУ ДОПОМОГИ ЖУРНАЛІСТІВ.
ГОТОВА ДАТИ ІНТЕРВ’Ю ТА ПІТИ З ЖУРНАЛІСТАМИ ДО САДОЧКА ТА У СІЛЬСЬКУ РАДУ.”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!