Всі скаргиГоловнеТовари та послугиВ Смілі меблева фабрика привозить меблі, що не відповідають заявленим характеристикам

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Надія, яка підозрює виготівника шафів в тому, що ті спеціально продають товар, якого насправді не існує – використовуючи програми для зміни фотографій. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГИ:

“Я замовила стінку “Лаура” на меблевій фабриці “Лівс”, яка знаходиться в м. Сміла вул. родини Бобринських, 119 тел.(047-33) 4-05-50. 067-23-33-603.

Коли її привезли і зібрали, виявилося, що двері у шафі мають інший колір та якість, який суттєво відрізняється від решти фасаду стінки. Хоча на сайті фабрики і по всіх магазинах фото виставлено так, що двері шафи не відрізняються від решти фасадів стінки( це йдеться про колір вишні).

Читайте також: “РЕАЛЬНИЙ ПРИКЛАД, ЧОМУ ВАШІ ФОТО В ІНТЕРНЕТІ ДЛЯ ШАХРАЇВ КЛАД

Коли я зв`язалася з менеджером, мені пояснили, що гнуті двері виготовляють з іншого матеріалу і тому вони мають інший колір.

Чому мене не попередили, що стінка буде інша, не така, як на фото?

Я вважаю, що мені обманним шляхом була продана стінка.

“Є два варіанти обману: або на їхньому фото був зроблений фотошоп або брак при виготовленні дверей. Я прошу директора фабрики, Савченко Любов Володимирівну вирішити проблему, тому що нам така фабула не підходить. Потрібно поміняти двері на нормальні.
Надсилаю фото стінки , яку я замовила іфото – яку мені привезли”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!