Всі скаргиДержавні органиВ Рівному правоохоронці зам’яли справу мажорного ДТП?

“4 липня я потрапив в дтп поблизу м.Рівне. Фактично п’яний водій (за чутками Андрощук О.І. родич працівника прокуратури) протаранив мене в місці розвороту зустрічного транспорту. Я їхав по головній. Поліція Рівненського РВП зам’яла справу – не зробили експеризу на алкоголь, закрили кримінальну справу, хоча швидка забрала пасажирку Андрощука з переломом ніг.

Мене не визнали потерпілим, хоча я отримав забої рук і ніг.

Авто не підлягае ремонту. За 3 місяці відділ ДАІ Рівненського РВП не зміг скласти протокол, хоча випадково (з їхніх слів) опинились на місці ДТП через 15 хв. В результаті Здобунівський районний суд відправив адміністративну справу на дооформлення.

Я писав десятки скарг в НАБУ, Прокуратуру, ГУ Поліціі особисто в ГПУ, але отримав відписки, що порушень не виявлено”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!