Всі скаргиФінансиВ Приватбанку Кропивницька не можуть зняти арешт з рахунків

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена, яка скаржиться на виконавчу службу, що діє за дивними установами, а не по інструкції.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Проблема сталася з моїм чоловіком. Виконавча служба наклала арешт на його рахунок у Приватбанк, який виявилося неможливо зняти.
Від 20.06.2018 року Виконавча служба м.Кропивницький видала постанову на зняття арешту.

27.06.2018 року її забрав під підпис (наручно) співробітник Приватбанк м.Кропивницький (всі деталі наведено у вкладенні), не зареєстрував як вхідний документ у відділенні, тримав в себе оригінал постанови протягом 14 днів, в цей час йшли пошуки цієї постанови – де ж вона може бути, чому її забрали, арешт не знімають, а в он-лайн чаті відповідають, що нічого до Приватбанк не надходило. Особисто я в цей час розбираюсь з працівниками Виконавчої служби, які фактично виконали свій обов’язок, і не можу нічого добитись у Приватбанк, бо вони не отримували нічого.

Правдами і неправдами знайшли телефон цього співробітника, 11 липня я йому зателефонувала, на що мені була така відповідь від нього – мені ця постанова не потрібна, це не наше відділення знімає арешти.

12 липня 2018 року він повернув постанову, за моїм проханням, до виконавчої служби.

А потрібно було б повернути раніше, разом з письмовим поясненням куди виконавчій службі потрібно відправляти такі документи, я представляю скільки таких постанов він просто викинув у сміття, бо вони йому не потрібні, а люди з розуму сходять розшукуючи їх. 12-07-2018 виконавча служба відправила на м.Дніпро у відділення Приватбанк, де мають знімати арешти з рахунків. Лист просто не забирають з пошти. В он-лайн чаті пишуть якусь дурню. Можливо потрібно десь на сайті чітко писати всю інформацію про цей процесс, зробити спрощену систему по зняттю арештів.

В мене є в наявності наступні документи:
1. Постанова про зняття арешту (оригінал)
2.Копія журналу про передачу оригіналу постанови на Приватбанк у м.Кропивницький з підписом особи, яка її прийняла.
3. Скарга на бездіяльність співробітника Приватбанк у м.Кропивницький, яка була направлена рекомендованим листом на відділення Приватбанк у м.Кропивницький.
4.Квитанція з укрпошти з номером відправлення скарги.
5.Квитанція з укрпошти про відправлення рекомендованим листом оригіналу постанови на м.Дніпро, відділення Приватбанк”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!