Всі скаргиТранспортВ Прилуках перевізники відмовляються від пільговиків

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анастасія, яка скаржиться на нахабних перевізників, що не дотримуються літери Закону. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Леута Анастасія Сергіївна, дитина з багатодітної сім’ї звертаюся до вас з виникшою проблемою з початку 2018 року. Проблема полягає в тому, що перевізники міста Прилук Чернігівської області відмовляються безкоштовно перевозити дітей з багатодітної сім’ї тим самим порушують. Хоча Закон України встановлений з 19.05.2009 №1343-VI. Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:

1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”. Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України”.

Особливо не виконується четвертий пункт про перевезення міским пасажирським транспортом.

Постійно вимагають кошти за проїзд тим самим порушують Закон України.

Тому прошу влинути на цю ситуацію”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!