ІншеВсі скаргиГоловнеВ Полтаві на будівництві ЦРЛ придумали тендерну схему. Скільки заробить наближений підрядник?

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Віталій, який розповів про схему однієї компанії, що підробила тендерну документацію. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

” У нас є цікавий матеріал щодо корупції в сфері державних закупівель.

Наша організація часто бере участь в торгах на закупівлю ремонтно-будівельних робіт за державні кошти. Дуже часто ми маємо справу з замовниками у яких є свої підрядники. Їх доречі ми виявляємо ще на етапі підготовки тендерної пропозиції, але подаємо свою пропозицію, сподіваючись, що може в цей раз тендер відбудеться по закону. Але, на жаль, таких випадків не було. Правда були випадки, коли підрядник замовника зв’язувався з нами та пропонував відступні, оскільки наша пропозиція була нижчою по ціні та відхилити її не було підстав. На таке ми не погоджувались і замовник відміняв торги.

В таких ситуаціях дуже важко довести корпційну складову у взаємозв’язках замовника та потрібного підрядника, проте у нас є декілька свіжих випадків злочинних дій підрядника (підробка документів тендерної пропозиції), з якими ми хотіли б поділитися з вами.

Далі ми наводимо текст заяви про злочин, яку ми направили в ГУ НП у Полтавській області:

“Наше підприємство бере участь в торгах на закупівлю “Капітального ремонту будівлі Пирятинської ЦРЛ за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна, 29”, замовником якої виступає Пирятинська центральна районна лікарня.

Одним з учасників цієї закупівлі виступає ТОВ “ТРІВОЛ” (код ЄДРПОУ 36600891).

13 листопада 2018 року наше підприємство під час ознайомлення з пропозицією ТОВ “ТРІВОЛ” (код ЄДРПОУ 36600891) помітило ознаки підробки документів в тендерній пропозиції цієї організації, що має ознаки злочину передбаченого ст. 358 КК України.

Так, підприємством ТОВ “ТРІВОЛ” було надано три відгуки від державних та комунальних установ з ознаками підробки (виконаний не на фірмовому бланку без вихідного номеру та дати, печатка та підпис накладені на документ з іншого документу).

13 листопада 2018 року ТОВ “Буд інвестпроект” листами №№ 607, 608, 609 звернулось до замовників, які начебто надавали вищезгадані листи-відгуки щодо факту можливого підроблення документів ТОВ “ТРІВОЛ” (код ЄДРПОУ 36600891).

14 листопада 2018 року ТОВ “Буд інвестпроект” отримало лист-відповідь № 1229 від начальника вiддiлу освiти молодi та спортy Великобагачанської PДA Кушнерика С.В., в якому спростовується факт надання документів про підтвердження співпраці та виконання договорів.

ДОКУМЕНТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Викладені обставини також можуть бути підтверджені документами тендерної пропозиції ТОВ “ТРІВОЛ” реєстрі пропозицій учасників (https://www.dzo.com.ua/tenders/2963269) учасник №1 ТОВ “ТРІВОЛ” файл “Досвід виконання робіт.pdf” сторінка 20, 21, 22.”

В додатках копії звернень до організацій, що нібито видавали листи-відгуки, їхні відповіді, звернення В ГУ ГП у Полтавській області та до замовника торгів.

Відповідь Пирятинської центральної районна лікарні був наступним: “На ваш запит повідомляємо наступне. Згідно з п.5 розділу 2 додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати оригінал (-и) або нотаріально завірена (-і) копія (-ї) позитивного (-них) відгуку (-ів) до договору (-ів), зазначеного (-них) у довідці про досвід виконання аналогічного договору. У відгуку повинно бути зазначений номер та дата укладеного договору, предмет договору.

ТОВ “ТРІВОЛ” надав у складі тендерної пропозиції відгук про виконання аналогічного договору. У відгуку зазначений номер та дата укладеного договору, предмет договору.

На підставі вищезазначеного, учасник виконав умови тендерної документації у повному обсязі, причини для відхилення пропозиції відсутні. Слід зазначити, що Замовник не є компетентним органом, який наділений повноваженнями перевіряти справжність документів, наданих учасниками торгів. З огляду на вищенаведене, у Замовника не має правових підстав для задоволення вимоги ТОВ “БУД ІНВЕСТПРОЕКТ” та відміни рішення про визначення переможця відкритих торгів”.

І це попри те, що ми розмістили два листа від організацій, в яких ті підтдверджують факт не надання відгуків, що розміщені в тендерній пропозиції ТОВ „ТРІВОЛ”.

Відповідь замовника торгів та наші звернення можна побачити за посиланням https://www.dzo.com.ua/tenders/2963269 в розділі реєстр розкриття навпроти учасника ТОВ “Трівол” кнопка “оскарження”

Ми відкриті до спілкування та сподіваємось, що разом ми можемо зняти ту їржу – корупцію, яка вкрило наше суспільство.
Маємо ще деякі цікаві матеріали щодо корупції в сфері державних закупівель.
З повагою,
Віталій.”, – написав наш читач

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК