Всі скаргиВ Полтаві ціни на маршрутки взлетіли до небес

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка із Полтави, яка не розуміє, звідки ж брати гроші, щоб їздити на маршрутках.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: aaleenaa@mail.ua

“Не знаю, як розпочати, обурена діями уряду, КМУ та перевізників на приміських маршрутах Полтавського району.

Куди не телефонувала органи влади відповідають, що на підставі постанови КМУ №240 від 25.03.2015 року контролювання ціноутворень на пасажирські перевезення на приміських маршрутах є неможливим, так як ця постанова скасовує регулювання цін.

Як таке можливо, щоб ніхто за це не відповідав? Виходить, які тарифи захотіли – такі й ввели!Сьогодні захотілось перевізникам покращити своє матеріальне становище вони підняли ціни до небес!Завтра їм здалося, що це замало – знову підняли ціни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Готівка зникне через 5-7 років

Так у м.Полтаві проїзд на автобусах коштує 3 грн., тролейбус 1,75 грн., а до сіл Полтавського району (зокрема Мачухи) приблизно 10 км до автостанції – 7 грн, до цього ціна була 4-50 грн, – 5 грн. чи хтось вважає, що в селах живуть багатії, які повинні платити більше, ніж містяни в рази, разом з тим, що роботи для людей у селах немає і люди змушені кожного дня їздити до міста на роботу.

Куди у такому випадку звертатись нам пасажирам ?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!