ІншеВсі скаргиГоловнеВ Польщі українця судять за те, що він захищав безхатченка

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олександра, яка пише про нечесність польської Феміди.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“23.07.2018 року мій син Балух Марян Іванович був затриманий в Катовіцах, країні Польща. Який працював в Глівіцах на фірмі Єплоймент емітент ЛТД. Фірма відправила його працювати в Плешів це 250 км від фірми.

Але 21.07.2818 син Балух Марян Іванович поїхав по гроші на фірму, з ним ще був громадянин України Павлеса Андрій, получили гроші поїхали в Катовіце на поїзд щоб їхати до роботи. В цей час побачили, як охоронець б’є бездомного – мій син крикнув не бий. Він як почув українця з того палицею побіг до Балуха Маряна почав бити, в цей час син відібрав палицю не встиг повернутись як йому в очі признули балончиком. Павлесові крикнув ти теж хочеш? Цей втік, а Балух – не встиг. Йому зараз інкромінують напад на охоронця.

Просимо вашої допомоги. Ось стаття польського видання. Мати Балуха Олександра Іллівна”, – написала вона.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!