Всі скаргиМедицинаВ Переяслав-Хмельницькому відмовила у виїзді швидка

До “ЕКСУ” написала наша читачка Олена Петрівна з Переяслав-Хмельницького, вона переконує, що попри виклик медиків – швидка відмовила! 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“В ніч з 10-го на 11-е січня 2017 року, швидка медична допомога Переяслав-Хм ЦРЛ відмовила у виїзді на виклик!

У моєї 70-річної бабусі був гіпертонічний кризис (тиск 220/120), і повна втрата свідомості бабусі на тривалий час!!!! На виклик, працівники медичної допомоги відповіли, що для виїзду немає потреби у виїзді бригади швидкої. Сказали звернутися до фельдшера (бабуся проживає у с.Стовп’яги, Переяслав-Хм р-ну (15хв їзди)). Фельдшер відмивився надати допомогу! Це просто – жах!

Працівники-медики обіймають свої посади, отримують з/п з податку, який сплачує їхній пацієнт, і відмовляються виконувати свої ПРЯМІ ОБОВ’ЯЗКИ!

Дуже хотілося б , щоб подібні ПЕРСОНИ не займали посади, яких вони категорично не заслуговують”, – написала наша читачка.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!